Lista produktów producenta: MIODOWA MYDLARNIA

Miodowa Mydlarnia wytwarza unikatowe kosmetyki naturalne z woskiem, miodem i pyłkiem pszczelim.

W ofercie znajdują się ręcznie wykonane mydła naturalne, odżywcze masła do twarzy i ciała, aromatyczne, pełne minerałów sole do kąpieli,
musujące mleczne pudry do kąpieli, peelingi, balsamy na usta i maseczki do twarzy.

Produkty pszczele są cennymi surowcami używanymi w kosmetyce – mają wyjątkowo pozytywne oddziaływanie na skórę człowieka.
Pozyskujemy je z naszej własnej Markowej Pasieki, zlokalizowanej na skraju Puszczy Knyszyńskiej, wśród łąk pełnych dzikich kwiatów i ziół,
z dala od pól uprawnych rolnictwa wielkoobszarowego.

W kompozycjach naszych kosmetyków naturalnych wykorzystujemy przeróżne oleje, z których każdy wnosi do produktu unikalne, dobroczynne właściwości.  Podstawowymi tłuszczami w Miodowej Mydlarni są oliwa z oliwek, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy. Dopełniamy kosmetyki szczególnie wartościowymi dla skóry: olejem z pestek winogron, olejem z awokado, olejem ryżowym, olejem ze słodkich migdałów, olejem marchwiowym, olejem słonecznikowym, olejem lnianym i konopnym oraz masłami z mango i kakaowym.


Wzbogacamy kosmetyki woskiem, miodem, pyłkiem pszczelim oraz całą gamą różnorodnych dodatków naturalnych, które pomagają pielęgnować każdy rodzaj cery. Są to zioła i rośliny o działaniu kosmetycznym (np. rumianek, nagietek, rozmaryn, lawenda, zielona herbata), różnego rodzaju sole mineralne, glinki, algi, węgiel aktywny, olejki eteryczne, jedwab, maceraty roślin w olejach, młody jęczmień, sok marchwiowy, kawa, płatki owsiane, mleko kozie, mleczko kokosowe, awokado, cynamon i inne.

Więcej