Lista produktów producenta: D'ALCHEMY

W kosmetykach D'ALCHÉMY wykorzystywane są starannie dobrane substancje naturalne o ukierunkowanym działaniu i wielokrotnie potwierdzonej, wysokiej skuteczności. Pochodzą od dostawców o światowej renomie, a proces ich uzyskiwania poddawany jest rygorystycznej kontroli. Dzięki temu każdy kosmetyk D'ALCHÉMY ma ściśle określone zadanie i spełnia je skutecznie oraz bezpiecznie.

Wszystkie składniki kosmetyków D'ALCHÉMY są naukowo przebadane. Wiadomo, dzięki jakim substancjom zawartym w surowcach naturalnych są one skuteczne oraz jaki jest mechanizm ich oddziaływania na ludzki organizm, a zwłaszcza komórki skóry.

D'ALCHÉMY posiada wiedzę, jakie procesy zachodzą w substancjach roślinnych podczas produkcji kosmetyków, a dzięki skomplikowanej, najnowszej technologii, z niezwykłą dokładnością kontroluje również parametry tych procesów.

I wreszcie, D'ALCHÉMY niczego nie ukrywa a swą wiedzą dzieli się z klientami. To wyraz szacunku dla Natury, z której czerpie oraz dla tych, którzy z jej kosmetyków korzystają.