Lista produktów producenta: BORN TO BIO

Producent kosmetyków Born to Bio - francuska firma Bleue Planete z myślą o przyszłych pokoleniach stawia na produkty organiczne i ekologiczne zarówno w kosmetyce, pielęgnacji i higienie. Do produkcji organicznych kosmetyków wykorzystuje najłagodniejsze i najskuteczniejsze naturalne składniki. Natura jest bowiem źródłem rewitalizacji.

Najistotniejsze wartości dla Planete Bleue, to przede wszystkim solidarność, odpowiedzialność i dyscyplina.
Certyfikat Ecocert (Cosmebio) zaświadcza o  zgodności produktów z surowymi i rygorystycznymi kryteriami  ekologicznymi. Ecocert jest gwarancją bezpieczeństwa. 

Nasze produkty działają dzięki naturze i  są dostosowane do Twoich potrzeb.
Wszyscy używamy codziennie kosmetyków (żel pod prysznic, szampon, krem), które stosuje się bezpośrednio na skórę, a jednak ...

Około 9000 substancji chemicznych jest regularnie używanych w przemyśle kosmetycznym, spośród których część działa szkodliwe dla zdrowia. Skutki  długotrwałego stosowania tych substancji i gromadzenia w organizmie są nadal nieznane.


Bleue Planet, traktuje to zobowiązanie bardzo poważnie. Każdy nasz organiczny kosmetyk ma  certyfikat Cosmebio /Ecocert. Co daje gwarancję że składa się on z produktów naturalnych, które są najlepsze dla skóry i włosów. Składniki, których używamy w naszych kosmetykach są wybierane spośród najbardziej łagodnych i skutecznych.


 PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA


Formuła kosmetyków do pielęgnacji twarzy jest oparta na wyciągu z bambusa, który rozświetla i odświeża skórę a dzięki właściwościom pobudzającym wewnątrzkomórkową przemianę materii ma również działanie odtoksyczniające. Ten wspaniały składnik obecny jest w całej serii produktów do pielęgnacji.


OLEJKI


Olejki roślinne BIO są w 100% czyste – organiczne. Pochodzą z pierwszego tłoczenia na zimno. Są skoncentrowanymi w tłuszczu kwasami i aktywnymi składnikami niezbędnymi dla skóry. Charakterystyczne dla marki Born to Bio są nowoczesne, kolorowe i funkcjonalne opakowania. Olejki te są dostępne w 100 ml w szklanej butelce z pompką – w 3 rodzajach.

SZAMPONY

Zawieraja bardzo aktywne kompleksy roślinne, dzięki którym skóra głowy  oraz włosy stają się naturalnie zdrowe. W ofercie Born to Bio znajdują się 4 rodzaje organicznych szamponów o pojemności po 300 ml.


ŻELE POD PRYSZNIC

Born to Bio ma w swojej ofercie wyjątkowo duży wybór bardzo delikatnych, kremowych żeli pod prysznic o łagodnym działaniu i naturalnych zapachach pobudzających zmysły. Kuszą pięknymi, kolorowymi opakowaniami o pojemności aż 300 ml. Zawierają 10-11% składników organicznych na 98,9% składników naturalnych. W swojej ofercie Born to Bio posiada żele zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.


LINIA DLA DZIECI


Kosmetyki do pielęgnacji najbardziej delikatnej i wrażliwej dziecięcej skóry, stworzone na bazie organicznego aloesu.


DEZODORANTY


Wyjątkowo łagodne antyperspiranty organiczne z kompleksu z bambusa i olejków eterycznych, o naturalnych zapachach, zawierające zmiękczającą wodę kwiatową. Nie zawierają alkoholu ani aluminium. Nie plamią ubrań. Pochłaniają pot dzięki pudrowi z bambusa i ograniczają rozmnażanie się bakterii odpowiedzialnych za przykre zapachy dzięki kompleksowi olejków eterycznych. Dostępne w 4 tonacjach zapachowych.Więcej

Nowe produkty

Promocje!

Tagi