Lista produktów producenta: ALMAWIN

Almawin to ekologiczne, przyjazne środowisku środki czystości o delikatnym zapachu, przeznaczone do prania, zmywania naczyń oraz sprzątania, o doskonałej jakości i efekcie czyszczącym.

To, co wyróżnia AlmaWin spośród innych marek to bardzo wysoki poziom jakości produktów ekologicznych oraz wysoka wydajność w porównaniu do środków konwencjonalnych. 

Wyniki badań przeprowadzone przez renomowane niemieckie czasopismo "Ökotest", które w ciągu ostatnich lat testowało niektóre produkty AlmaWin potwierdzają ich wysoką jakość. Zapoznaj się z naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie rozwoju ekologicznych produktów, naszą ideą i innowacyjnym działaniem. Staranne wyselekcjonowanie składników z naturalnych upraw ekologicznych oraz sprostanie wymogom, jakie stawia wrażliwa skóra stało się naszą codzienną filozofią, której motto brzmi - harmonia człowieka z naturą! Produkty AlmaWin nie zawierają: wybielaczy optycznych, ponieważ mogą one powodować alergie syntetycznych enzymów genetycznie modyfikowanych syntetycznych środków konserwujących fosforanu i chloru substancji ropopochodnych wypełniaczy, ponieważ nie maja one żadnego wpływu na mycie i czyszczenie.

Więcej