Na rynku znajduje się wiele sklepów oferujących kosmetyki naturalne. Dlaczego masz wybrać właśnie nas?

 

Poniżej znajdziesz najważniejsze naszym zdaniem atuty, które wyróżniają nas spośród konkurencji:

 

 

1. Nie jesteśmy tylko sklepem z kosmetykami. Jesteśmy drogerią. W związku z tym znajdziesz u nas nie tylko kremy i balsamy, ale także kosmetyki i akcesoria do makijażu, farby do włosów, szczoteczki do zębów, płyny i chusteczki do higieny intymnej, podpaski, tampony, kubeczki menstruacyjne, ekologiczne środki czystości i wiele więcej.

 

2. Szeroka oferta: ponad 1300 wyselekcjonowanych produktów, ponad 100 producentów. Oczywiście są sklepy, w których znajdziesz większy wybór. Jednak my kładziemy duży nacisk na jakość produktów oraz ich bezpieczeństwo. Dlatego jako jedyni sprawdzamy składy kosmetyków, zanim trafią one do naszej oferty.

Duża część kosmetyków jest "naturalna" tylko z nazwy. Często zdarza się również, że firmy produkujące kosmetyki naturalne dobrej jakości wypuszczają produkty, w których znajdują się substancje niebezpieczne dla naszego zdrowia. Robiąc zakupy w naszej drogerii masz pewność, że kupowane przez Ciebie produkty są ich pozbawione. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

 

3. Przystępne ceny. Staramy się, aby produkty w naszym sklepie oferowane były w jak najniższych cenach. Nie koncentrujemy się na markach luksusowych, raczej starając się wyszukiwać produkty, które łączą w sobie jakość i niewygórowaną cenę. 

4. Szybka i tania wysyłka. Sami często robimy zakupy on-line i wiemy, jak denerwujące jest czekanie na zamówiony towar. Dlatego naszym priorytetem jest ekspresowe wysyłanie Państwa zamówień. Staramy się aby każde zamówienie opuściło nasz magazyn w ciągu maksymalnie 24 godzin od jego opłacenia. Dokładne informacje z cennikiem wysyłek znajdziesz tutaj.

 

5. Dbamy o środowisko. Nasze paczki, jeśli tylko to możliwe, pakujemy w kartony "z odzysku" (te same, w których towar dojeżdża do nas od naszych dostawców). Wypełniacze chroniące zamówiony przez Ciebie towar również w większości pochodzą z odzysku, a stanowią je papier lub biodegradowalny SKROPAK.

 

6. Gwarantujemy świeżość naszych kosmetyków. Nasz towar zamawiamy na bieżąco, nie robimy dużych zapasów. Dzięki temu jest on zawsze z najnowszej partii danego producenta, co oznacza że ma odległy termin przydatności do użycia. Niektóre produkty posiadają np.: tylko 12 miesięczny okres przydatności - w takim wypadku na karcie produktu znajdziesz odpowiednią informację.

 

7. Zwrot do 14 dni od daty dostawy. Możesz zwrócić nieużywany kosmetyk w nienaruszonym opakowaniu (zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 24 czerwca 2014 r. o prawach konsumenta). Więcej na temat zwrotów przeczytasz tutaj oraz w regulaminie.

 

8. Bezpieczne płatności gwarantowane przez BlueMedia. Naszym klientom udostępniamy bezpieczny kanał płatności BlueMedia, w którym za zamówienia zapłacisz szybkim przelewem, BLIK-iem czy kartą płatniczą.