• PAMIĘTAJ - ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 13:00 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA! • DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 139 ZŁ! •

 

Friska to znaczy...

… po Szwedzku „zdrowy”! Uważamy, że dla naszego organizmu ważne jest nie tylko właściwe odżywianie i zdrowy tryb życia, ale również to, jakich kosmetyków i środków czystości używamy. Dlatego nasza drogeria ekologiczna to więcej niż kolejny sklep z kosmetykami. W jednym miejscu zebraliśmy naturalne i organiczne kosmetyki, artykuły higieniczne oraz preparaty do sprzątania, które są skuteczne i przyjazne dla Twojego zdrowia i środowiska naturalnego.

 

Nasze główne atuty to:

 

  •  szeroki wybór - wybrany asortyment ponad 100 producentów, łącznie już ponad 1300 produktów
  •  dbamy o Państwa bezpieczeństwo - oferowane przez nas kosmetyki NIE ZAWIERAJĄ szkodliwych substancji, które szczegółowo wymieniamy i opisujemy TUTAJ 
  •  oszczędność czasu - szybsze zakupy dzięki sprawdzonym składom i wysyłka zamówień w ciągu 24 godzin (szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ)
  •  przystępne ceny - przekonaj się, że bycie EKO nie musi być drogie

 

Z własnego doświadczenia

 

Drogeria naturalna friska.pl powstała, ponieważ sami od ponad 4 lat używamy tylko ekologicznych kosmetyków i środków czystości i wiemy, jak pozytywny wpływ mają one na nasz organizm. Korzystanie z organicznych preparatów do pielęgnacji ciała oraz sprzątania to kolejny etap, po odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej, w drodze do zdrowszego stylu życia. Większość producentów oferowanych w naszej stacjonarnej drogerii ekologicznej w Poznaniu najpierw przetestowaliśmy na sobie! :)

 

Drogeria ekologiczna w Poznaniu

Ponieważ w Poznaniu brakowało nam drogerii z naturalnymi kosmetykami, postanowiliśmy to zmienić! I tak powstała Friska – sklep internetowy oraz stacjonarny. Znajdziecie nas przy ulicy Kościelnej 39a. W jednym miejscu oferujemy ogromny wybór organicznych kosmetyków, artykułów higienicznych i środków czystości renomowanych producentów, których najwyższa jakość potwierdzona jest specjalistycznymi certyfikatami.

 

 

Wszystkie prezentowane w sklepie internetowym friska.pl produkty możecie Państwo zobaczyć na żywo. Do bardzo wielu z nich (m. inn. do kosmetyków kolorowych Couleur Caramel) posiadamy testery, co z pewnością ułatwi Państwu decyzję o zakupie.

Profesjonalna i miła obsługa zawsze doradzi w wyborze kosmetyku odpowiedniego właśnie dla Ciebie. Nasz sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11 - 19 oraz w soboty od 11 do 15. Zapraszamy!