Friska to znaczy...

… po Szwedzku „zdrowy”! Uważamy, że dla naszego organizmu ważne jest nie tylko właściwe odżywianie i zdrowy tryb życia, ale również to, jakich kosmetyków i środków czystości używamy. Dlatego nasza drogeria ekologiczna to więcej niż kolejny sklep z kosmetykami. W jednym miejscu zebraliśmy naturalne i organiczne kosmetyki, artykuły higieniczne oraz preparaty do sprzątania, które są skuteczne i przyjazne dla Twojego zdrowia i środowiska naturalnego.

 

Nasze główne atuty to:

 

  •  szeroki wybór - wybrany asortyment ponad 100 producentów, łącznie już ponad 1300 produktów
  •  dbamy o Państwa bezpieczeństwo - oferowane przez nas kosmetyki NIE ZAWIERAJĄ szkodliwych substancji, które szczegółowo wymieniamy i opisujemy TUTAJ 
  •  oszczędność czasu - szybsze zakupy dzięki sprawdzonym składom i wysyłka zamówień w ciągu 24 godzin (szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ)
  •  przystępne ceny - przekonaj się, że bycie EKO nie musi być drogie

 

Z własnego doświadczenia

 

Drogeria naturalna friska.pl powstała, ponieważ sami od ponad 4 lat używamy tylko ekologicznych kosmetyków i środków czystości i wiemy, jak pozytywny wpływ mają one na nasz organizm. Korzystanie z organicznych preparatów do pielęgnacji ciała oraz sprzątania to kolejny etap, po odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej, w drodze do zdrowszego stylu życia. Większość producentów oferowanych w drogerii najpierw przetestowaliśmy na sobie! :)