• PAMIĘTAJ - ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 13:00 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA! • DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 139 ZŁ! •

CENY WYSYŁEK NA TERENIE POLSKI

Wszystkie przesyłki krajowe wysyłamy za pośrednictwem INPOST paczkomaty lub kurierem DPD. Koszty są niezależne od wagi i wielkości przesyłki.

WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA MOŻNA RÓWNIEŻ ODBIERAĆ OSOBIŚCIE W NASZYM SKLEPIE W POZNANIU. W POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA WYBIERZ OPCJĘ "CLICK&COLLECT".

CZAS WYSYŁKI ZAMÓWIEŃ

 

Wszystkie zamówienia nadajemy bezzwłocznie, według kolejności ich wpływu. Warunkiem wysyłki zamówienia jest jego opłacenie (z wyjątkiem formy płatności "za pobraniem").

Naszym priorytetem jest ekspresowa wysyłka Państwa zamówień. Zamówienia złożone w dni robocze, opłacone przez szybkie płatności Blue Media lub z formą płatności "pobranie", zostaną nadane w ciągu 24 godzin roboczych (nie nadajemy paczek w weekendy, czyli zamówienia złożone od piątku do niedzieli wysłane zostaną w poniedziałek). W przypadku dużej ilości zamówień czas wysyłki może ulec wydłużeniu do 48 godzin. 

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy, zależny od wybranej formy (INPOST, DPD).

W wyjątkowych przypadkach, z przyczyn niezależnych, terminy dostaw mogą zostać wydłużone, o czym zostaniecie Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie przez obsługę sklepu. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie (PROCES ZAKUPU I SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ, PŁATNOŚĆ, DOSTAWA, punkt 10)

 

DARMOWA DOSTAWA

 

Nasz sklep wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferuje darmową wysyłkę zamówień.

Opcja ta jest dostępna już przy zamówieniach na kwotę od 119,00 złotych (INPOST paczkomaty przedpłata). Przy zamówieniu przedpłatowym na kwotę 199,00 złotych Twoją paczkę nadamy za darmo kurierem DPD.