Wprowadź proszę adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci nowe hasło na ten adres.
TWA-RES-017
Produkt nowy
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Chwilowy brak towaru. Kliknij "Pytanie o Produkt" poniżej i wyślij zapytanie, jeśli chcesz uzyskać informację.
O produkcie
Krem zawiera wiele ekstraktów roślinnych, których działanie wzajemnie się uzupełnia, dając szybki, a co najważniejsze – trwały efekt:
Trehaloza – odżywia i nawilża skórę tworząc na jej powierzchni film ochronny, sprawia, że staje się jaśniejsza, pełna blasku i gładka.
Masło cupuacu – nawilża, natłuszcza i chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Zawiera naturalne antyutleniacze, które są pogromcą wolnych rodników.
Ekstrakt z rumianku – jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu zwalcza wolne rodniki, dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne, łagodzi skórę i regeneruje.
Ekstrakt z kwiatów malwy – odżywia i nawilża skórę, działa ściągająco, jest wsparciem skóry trądzikowej.
Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy – prawdziwy eliksir młodości, intensywnie nawilża nawet odwodnioną skórę, wygładzając i tworząc na niej naturalną barierę zapobiegającą odparowywaniu wody.
Olej z otrąb ryżowych – doskonale nawilża i odżywia, zawiera witaminę E oraz kwas linolowy i kwas oleinowy, które są naturalnymi antyutleniaczami. Uspokaja skórę, łagodzi podrażnienia. Znajdujący się w nim gamma oryzanol zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry i pobudza powstawanie nowych komórek i przyspiesza metabolizm skórny.
Olej z pestek winogron – potężna dawka witaminy E i antyoksydantów, olej odżywia skórę, intensywnie nawilża, przywraca jej zdrowy koloryt i ujędrnia.
Witamina E – zwana witaminą młodości, intensywnie odżywia i regeneruje skórę, wygładza zmarszczki i utrzymuje napięcie skóry.
Olej słonecznikowy – normalizuje pracę gruczołów łojowych, nawilża i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, ma działanie antywolnorodnikowe, dzięki zawartości witaminy E silnie odżywia i regeneruje skórę.
Ekstrakt z pieprzu tasmańskiego – ma natychmiastowe działanie wyciszające skórę, uszczelnia naczynia krwionośne, redukuje obrzęki, zaczerwienienia i uczucie pieczenia
PRO SKŁADNIK – Trehaloza - dwucukier, który występuje m.in. w roślinach pustynnych, gdzie „odpowiada” za właściwe nawodnienie i utrzymanie wody w czasie suszy. Stosowana w kosmetykach silnie nawilża i odżywia skórę, tworząc jednocześnie na jej powierzchni naturalny film chroniący przed odparowywaniem wody. Ponadto sprawia, że cera staje się jaśniejsza, pełna blasku i gładka.
Produkt wegański | TAK |
RESIBO Lekki krem nawilżający, 50 ml
To idealny, bardzo lekki i silnie nawilżający krem na dzień. Skutecznie regeneruje skórę i łagodzi podrażnienia. Błyskawicznie się wchłania i nie roluje się, więc jest wręcz idealny pod makijaż.
Pojemność: 50 ml
Szampon, dzięki naturalnym składnikom zawartym...
Płukanka octowa do włosów Hair Detox
Wielorazowa słomka do picia wykonana ze stali...
Szampon na miękkiej ekologicznej bazie myjącej,...
Żel myjący do twarzy, który dzięki zawartości...
Odżywka do włosów Anthyllis chroni włosy przed...
Tonizuje, usprawnia działanie naczyń...
Ujędrniający krem do twarzy anti-aging Róża z...
Cudownie pachnący szampon kokosowy od Urtekram...
Wielorazowa słomka do picia wykonana ze stali...
* Pola wymagane
lub Anuluj