CIA-YOP-014

Produkt nowy


YOPE Żel pod prysznic KWIAT LIPY, 400 ml

 • Pytanie o Produkt
 • Zapytaj o Produkt

  YOPE Żel pod prysznic KWIAT LIPY, 400 ml

  YOPE Żel pod prysznic KWIAT LIPY, 400 ml

  Naturalny, nawilżający i kojący żel pod prysznic

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  Naturalny, nawilżający i kojący żel pod prysznic

  Najbliższa wysyłka już
  Jutro 13:00

  Otrzymywane z oleju kokosowego i innych olejów roślinnych łagodne składniki myjące delikatnie oczyszczają skórę, nie przesuszają jej i nie powodują podrażnień. Neutralne pH sprawia, że żel jest łagodny dla wrażliwej i delikatnej skóry. W kontakcie z ciepłą wodą uwalnia się przyjemny ciepły aromat, który wypełnia łazienkę.

  Zapach: ciepły, słoneczny, świeży, radosny – jak rozgrzane w słońcu kwiaty lipy.

  Ważna informacja producenta:

  Serię "KWIAT LIPY" stworzyliśmy z myślą o pszczołach,  aby je chronić i wspierać w codziennej pracy. Jak? Tworząc dla nich nowe miejsca pełne kwiatów! Kwiatów, których ekstrakty znalazły się też w naszych nowych kosmetykach do pielęgnacji ciała.

  Część dochodów ze przedaży produktów z serii Kwiat Lipy przekażemy fundacji Łąka (www.laka.org.pl), która sieje w miastach kwietne łąki oraz zajmuje się edukacją ekologiczną.

  Za przekazaną fundacji kwotę wysiejemy tysiąc metrów kwadratowych łąk, na których zakwitnie milion kwiatów, z których skorzysta aż 15 milionów zapylaczy! Dzięki naszym łąkom udzielimy wsparcia pszczołom oraz innym owadom: chrząszczom, motylom, mrówkom. Ale to nie wszystko! Zaoszczędzimy masę wody oraz paliwo – łąki potrzebują mniej pielęgnacji niż trawniki. Pomożemy walczyć z hałasem i smogiem, bo wysoka roślinność łąki wyłapuje pyły. A także przyczynimy się do zmniejszenia używania środków chemicznych ochrony roślin - łąka radzi sobie sama! Dołącz do społeczności YOPE i wspólnie z nami zmieniaj świat!

  Seria Kwiat Lipy pachnie cudownie jak ciepłe powietrze na początku lata. Ekstrakt z kwiatów lipy bogaty we flawonoidy, sole mineralne i witaminy, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną i ogranicza utratę wilgoci. Natomiast naturalne ekstrakty z nasion lnu, z kwiatów nagietka i rumianku łagodzą stany zapalne, koją podrażnienia i przyspieszają odbudowę naskórka.

  Fundacja Łąka, która jest partnerem akcji YOPE, działa na kilku poziomach. Sieje w miastach łąki kwietne dla zapylaczy, ale także edukuje dzieci, prowadzi projekty społeczne, wspiera lokalne społeczności, namawia do zmiany prawa urzędników i prowadzi badania. Pokazuje niezwykły mikrokosmos roślin i owadów, który można znaleźć na łące.

  Opinie

  Napisz opinię

  YOPE Żel pod prysznic KWIAT LIPY, 400 ml

  YOPE Żel pod prysznic KWIAT LIPY, 400 ml

  Naturalny, nawilżający i kojący żel pod prysznic

  Produkty powiązane

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: